Skup aut alternatywą dla typowej sprzedaży

Na stopień trudności zadania, jakim jest sprzedaż pojazdów, ma wpływ ich stan techniczny. O wiele łatwiej jest znaleźć kupca na zadbany samochód, niż na taki, który już na pierwszy rzut oka źle się prezentuje. Niestety, czasami nawet ten sprawny trudno sprzedać.

Rozważasz zmianę pojazdu? Zastanawiasz się, jak znaleźć klienta na stare auto? Możesz umieścić ogłoszenie w internecie lub gazecie. Warto poinformować znajomych o fakcie posiadania pojazdu na sprzedaż. Bardzo możliwe, że ktoś właśnie planuje zakup auta. Kolejną opcją do rozważenia jest zawarcie umowy z komisem, który po dokonaniu sprzedaży samochodu, pobierze określoną prowizję. Jeżeli jednak w Twoim przypadku w grę wchodzi nie tylko chęć spieniężenia pojazdu, ale również szybkie zdobycie gotówki, najlepiej postaw na skup aut.

Lokalizacje naszych oddziałów

Nasza firma od lat zajmuje się odkupowaniem samochodów od klientów. Działamy na terenie województwa pomorskiego, w tym m.in. w:

 • Gdańsku,
 • Gdyni,
 • Wejherowie,
 • Sopocie,
 • Rumi,
 • Pruszczu Gdańskim,
 • Władysławowie,
 • Żukowie.

Skup aut pojazdów w różnym stanie

Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż interesują nas samochody w każdym stanie technicznym. Kupimy po atrakcyjnej cenie dla klienta auto:

 • powypadkowe,
 • skorodowane,
 • nowe,
 • stare,
 • sprawne,
 • uszkodzone.

Jakie pojazdy kupujemy

Gwarantujemy uczciwą transakcję, o czym sam się przekonasz, jeżeli postawisz na nasze usługi. Zapraszamy właścicieli nie tylko samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony, ale także motocykli i wózków widłowych. Do skupu mogą zgłosić się osoby dysponujące pojazdami:

 • zarejestrowanymi za granicą,
 • przystosowanymi do lewostronnego ruchu,
 • bez aktualnego przeglądu oraz ubezpieczenia,
 • bez dowodu rejestracyjnego.

Sposób działania

Prowadzimy skup aut na terenie Gdańska, Gdyni, Rumi i Wejherowa. Dbamy o to, aby transakcje kojarzyły się klientom z wygodą i bezpieczeństwem, dlatego proponujemy dojazd pod wskazany adres. Na miejscu dokonujemy rzetelnej i bezpłatnej wyceny. Jest ona całkowicie niezobowiązująca! Działamy sprawnie – docieramy do klientów w ciągu max. 3 godzin. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Chcesz szybko sprzedać samochód? Nie zwlekaj i zgłoś się do naszego skupu aut. Zadzwoń lub zostaw wiadomość – telefon, jak i formularz znajdziesz na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu – dla nas każdy pojazd ma wartość, dlatego odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8-22. Skupujemy pojazdy na terenie Trójmiasta. Jeśli jeszcze się wahasz, czy skorzystać z naszej oferty, wiedz, że wypłacamy gotówkę od ręki. Po wycenie dokonywanej na miejscu spotkania potrzebujemy Twojej decyzji. Jeżeli zgodzisz się sprzedać auto do naszego skupu, podpiszemy umowę kupna-sprzedaży i od razu wręczymy Ci całą ustaloną kwotę. Transport leży w naszej gestii. Samochód z różnych powodów nie nadaje się do samodzielnej jazdy po drodze? To nie problem – poradzimy sobie nawet w sytuacji, gdy przetransportowanie auta będzie związane z koniecznością użycia specjalistycznego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Jeśli postawisz na nasz skup samochodów, nie tylko unikniesz wydawania pieniędzy na wystawianie ogłoszeń, ale też zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie kupca. Dzięki nam unikniesz problemu związanego z koniecznością wyrejestrowania auta. Po prostu zadzwoń – umówimy się na spotkanie.

Jeżeli chcesz szybko, bez zbędnych formalności i przede wszystkim korzystnie sprzedać pojazd, jesteśmy gotowi spotkać się z Tobą w ustalonym przez Ciebie miejscu w celu dokonania transakcji zadowalającej każdą stronę. Zachęcamy do wizyty w jednym z prowadzonych przez nas biur w Gdańsku, Gdyni, Rumi lub Wejherowie.

21 stycznia 2021
VW Touareg

W poszukiwaniu przystępnego cenowo SUV-a, który wzoruje się na luksusowych modelach, warto zwrócić uwagę na Volkswagena Touarega. Model ten, wyprodukowany w 2004 roku, jest oparty konstrukcyjnie na bliźniaczym samochodzie – Porsche Cayenne. W jego budowie zastosowano samonośne nadwozie z niezależnym zawieszeniem wielowahaczowym. Posiada dodatkowo napęd na cztery koła. Volkswagen Touareg I ma wymiary 4754x1928x1726 mm,…

21 stycznia 2021
VW GOLF

Volkswagen Golf zawsze kojarzył się z samochodami popularnymi. Jego VI generacja poprawiała znacznie to, czego brakowało poprzedniemu modelowi, dzięki czemu zdobył m.in. World Car of the Year 2009. Prezentowany VW został wyprodukowany w 2009 roku. Jest to nieco dłuższa wersja Variant o wymiarach 4534 x 1781 x 1504 mm. Pojemny, 505-litrowy (ze złożonymi siedzeniami powiększany…

21 stycznia 2021
VW CADDY 2007

Volkswagen Caddy jest samochodem osobowo-dostawczym (kombivan), idealnym zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dla większej rodziny. Prezentowany model to wersja 2K, będącą 4 drzwiowym furgonem. Bazą konstrukcyjną dla niego jest Golf 5 generacji. Charakteryzuje się wymiarami 4405 x 1802 x 1823 mm. Jego maksymalna ładowność sięga do 805 kilogramów. Auto produkowane jest od 2003 roku,…