Opinie

  1. Zdecydowanie polecam, chciałem sprzedać auto po wypadku, skontaktowałem się z firmą, szybka wycena, miła obsługa, jestem bardzo zadowolony.
  2. Witam, bardzo sprawna obsługa, nic mnie nie interesowało, wszystkie formalności załatwili panowie z firmy Moto Handel, wycena zadowalająca i wszystko poszło bardzo sprawnie.
  3. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Moto Handel! Wielki plus za darmową wycenę i za takie szybkie działanie ? Sprzedałam auto w mniej niż godzinę, a pieniądze dostałam od ręki!
  4. Korzystałem z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. W innych skupach płacą grosze i najlepiej za nowe auto… Moto Handel bez problemów i w korzystnej cenie, polecam każdemu ten skup aut.
  5. Gdybym jeszcze raz miał sprzedawać stare auto, od razu zadzwonię do firmy Moto Handel! Wiem, że mogę liczyć na rzetelną wycenę, atrakcyjną kwotę i szybkie pieniądze, a to dla mnie najważniejsze! Polecam.
  6. Byłem w szoku, że wycena przez internet może być taka rzetelna, a na dodatek darmowa! Od razu widać, że pracują tam specjaliści. Na plus także szybki przyjazd oraz brak formalności przy sprzedaży auta.
  7. Moto Handel polecił mi znajomy, który sprzedawał auto po wypadku i dostał za nie całkiem niezłe pieniądze. Nie szukałem nikogo innego i od razu zleciłem wycenę swojego samochodu – byłem zaskoczony, że skup aut może dać takie atrakcyjne warunki!
  8. Miła obsługa, kompetentne osoby, szybka wycena. Zdecydowanie polecam ten skup samochodów wszystkim, którzy chcą sprzedać auto bez zbędnych formalności.
  9. Wypełniłem formularz wyceny online i natychmiast otrzymałem ofertę kupna mojego auta. Panowie przyjechali, obejrzeli samochód i szybko wypłacili pieniądze. Jestem bardzo zadowolony.
  10. Kupiłem od nich używane auto w atrakcyjnej cenie i jeżdżę już kilka lat! Poleciłem ich komis swojemu znajomemu, który szukał taniego auta w dobrym stanie i również był pozytywnie zaskoczony.