Skup aut Puck

SKUPUJEMY AUTA WE WSZYSTKICH ROCZNIKACH DO 2019!

Masz stary lub mocno zużyty samochód i sporo problemów związanych z jego sprzedażą na wolnym rynku? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest obecnie sprzedać auta w gorszym stanie technicznym, z dużymi przebiegami czy po prostu już stare. Firma Moto Handel może zaoferować swoją profesjonalną pomoc, odkupując samochody w każdym stanie i przekazując gotówkę do ręki w momencie jego odbioru. Przyjmujemy oczywiście także pojazdy z ostatnich roczników, w tym samochody w stanie praktycznie nowym, za które zawsze zaproponujemy rozsądną cenę.

Nasze ogromne doświadczenie i rozbudowana baza partnerów sprawiają, że skup aut w Pucku zawsze może zaoferować swoim Klientom konkurencyjne ceny odkupu samochodów, a i jednocześnie naprawdę bezpieczne warunki związane z transakcją. Nasza oferta dotyczy tak naprawdę odkupu aut wszystkich marek i w praktycznie każdym stanie, również praktycznie nowych, w tym samochodów angielskich, posiadających kierownicę po lewej stronie. Realizowany przez Moto Handel skup aut uszkodzonych to najlepsza i najwygodniejsza opcja na szybkie pozbycie się swojego starego auta. W przypadku chęci skorzystania z oferty nasz profesjonalny menadżer w krótkim czasie zjawia się u Klienta i na miejscu dokonuje pełnej wyceny samochodu. Po akceptacji propozycji cenowej wystarczy tylko umówić się na odbiór i zaczekać na pracownika, który zabierze samochód na własną rękę, wystawi pełną umowę kupna-sprzedaży i oczywiście przekaże gotówkę do ręki.

Bezpieczna i ekspresowa sprzedaż samochodu

Wielu osobom zależy na szybkim pozbyciu się swojego starego samochodu, ale jednocześnie i na odzyskaniu za niego sensownych pieniędzy. Nasz skup samochodów za gotówkę daje takie możliwości, starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów i oferując konkurencyjne ceny. Wycena samochodu zawsze oparta jest o jego wartość rynkową, jak i oczywiście o stan techniczny. Nasze niskie prowizje sprawiają, że sprzedający samochód otrzymują bardzo rozsądne propozycje cenowe, niezależnie czy auto jest relatywnie nowe, czy bardzo stare, oszczędzając sobie tym samym nerwów oraz czasu na sprzedaży samodzielnej.

Nowoczesny skup samochodów w Pucku to naturalnie również duże bezpieczeństwo. Auta sprzedawane są na podstawie pełnej umowy kupna-sprzedaży, co pozwala na ich bezproblemowe wyrejestrowanie w urzędzie. Dodatkowo firma Moto Handel zawsze zrzeka się automatycznie aktualnego ubezpieczenia OC, które wykupione jest dla samochodu. Wręczamy stosowne oświadczenie, pozwalające odzyskać pieniądze z polisy za niewykorzystany okres.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami już teraz. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i umówimy się na wycenę samochodu w dogodnym dla Państwa terminie oraz w miejscu, gdzie samochód stoi. Zapewniamy jednocześnie, że niesprawny samochód naprawdę nie jest dla nas problemem. Odbierzemy auto w dowolnym miejscu na terenie Pucka i okolic, korzystając z własnej floty pojazdów.

Aktualnie na sprzedaż
21 stycznia 2021
VW Touareg

W poszukiwaniu przystępnego cenowo SUV-a, który wzoruje się na luksusowych modelach, warto zwrócić uwagę na Volkswagena Touarega. Model ten, wyprodukowany w 2004 roku, jest oparty konstrukcyjnie na bliźniaczym samochodzie – Porsche Cayenne. W jego budowie zastosowano samonośne nadwozie z niezależnym zawieszeniem wielowahaczowym. Posiada dodatkowo napęd na cztery koła. Volkswagen Touareg I ma wymiary 4754x1928x1726 mm,…

21 stycznia 2021
VW GOLF

Volkswagen Golf zawsze kojarzył się z samochodami popularnymi. Jego VI generacja poprawiała znacznie to, czego brakowało poprzedniemu modelowi, dzięki czemu zdobył m.in. World Car of the Year 2009. Prezentowany VW został wyprodukowany w 2009 roku. Jest to nieco dłuższa wersja Variant o wymiarach 4534 x 1781 x 1504 mm. Pojemny, 505-litrowy (ze złożonymi siedzeniami powiększany…

21 stycznia 2021
VW CADDY 2007

Volkswagen Caddy jest samochodem osobowo-dostawczym (kombivan), idealnym zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dla większej rodziny. Prezentowany model to wersja 2K, będącą 4 drzwiowym furgonem. Bazą konstrukcyjną dla niego jest Golf 5 generacji. Charakteryzuje się wymiarami 4405 x 1802 x 1823 mm. Jego maksymalna ładowność sięga do 805 kilogramów. Auto produkowane jest od 2003 roku,…

Zapraszamy do kontaktu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach obsługi klienta.