Skup aut Rumia

SKUPUJEMY AUTA WE WSZYSTKICH ROCZNIKACH DO 2019!

Zależy Ci na szybkiej i korzystnej sprzedaży używanego auta? Podejmowane przez Ciebie indywidualne próby znalezienia potencjalnego nabywcy zakończyły się porażką? A może trafiłeś tylko na tych, którzy potrafili szukać przysłowiowej „dziury w całym” i do wszystkiego mieli uwagi? Nie wszyscy mają tyle szczęścia, aby praktycznie od ręki pozbyć się samochodu, który stracił już na wartości przez lata eksploatacji, przejechane kilometry, wizyty u mechanika itd. Oferta, jaką jest skup samochodów za gotówkę, może okazać się końcem problemów dla tych, którzy stracili już nadzieję na to, że któregoś dnia w końcu przekażą swoje auto w inne ręce. Odkupujemy używane samochody osobowe:

 • w różnym stanie technicznym,
 • nowe,
 • wieloletnie,
 • po wypadkach,
 • bezwypadkowe,
 • bez ubezpieczenia,
 • z ubezpieczeniem,
 • bez przeglądu,
 • po przeglądzie,
 • przed naprawą,
 • po naprawie,
 • z dużym przebiegiem,
 • każdej klasy,
 • w złym stanie zewnętrznym,
 • zadbane.

Skup aut obejmuje wszystkie modele i marki.

Na czym polega wycena?

Każdy z pojazdów, który trafia do prowadzonego przez nas skupu aut, jest wyceniany indywidualnie. Różnić się mogą między sobą pod wieloma względami: stanem technicznym, dodatkowym wyposażeniem, przebiegiem, rocznikiem, wyglądem zewnętrznym, historią serwisową, rodzajem silnika oraz wieloma innymi rzeczami. Pracujący w Nowocar rzeczoznawcy mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i kierują się zawsze uczciwością. Oferujemy realne kwoty za rzeczywisty stan pojazdu. Nas skup samochodów za gotówkę nie proponuje cen rynkowych, ale takie, które są do nich bardzo zbliżone. Staramy się za każdym razem zakończyć transakcję obopólną korzyścią.

Wycenę auta w naszym skupie dokonać możemy w różny sposób. Klientom naszego skupu aut udostępniamy formularz online, w który wpisuje się najważniejsze dane techniczne przeznaczonego do sprzedaży samochodu. Na podstawie zawartych w nim informacji odsyłamy naszą wstępną propozycję ceny. Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania. Na żywo, w ciągu kilkunastu minut, nasi pracownicy wyceniają nieodpłatnie wartość pojazdu. Jeśli klient zaakceptuje propozycję naszego skupu aut, to wówczas podpisujemy z nim umowę. Do jej zawarcia niezbędne są m.in. dowód rejestracyjny, karta pojazdu (jeśli została wydana) i dowód tożsamości osoby sprzedającej. Tym samym w ciągu praktycznie kilku godzin od zgłoszenia nam chęci sprzedaży samochodu, jego właściciel zyskuje gotówkę i nie musi już szukać nabywcy.

Z naszym skupem aut uszkodzonych oraz innych można się także umówić bezpośrednio na spotkanie – odwiedzając jeden z oddziałów lub telefonicznie czy mailowo.

Gdy liczy się czas i gotówka

Do naszego skupu zgłaszają nie tylko ci klienci, którzy doszli do wniosku, że już sami nie poradzą sobie ze sprzedażą samochodu we własnym zakresie, ale także tacy, którym zależy na szybkim pozbyciu się problemu i pieniądzach. W przeciwieństwie do innych transakcji – skup samochodów za gotówkę oznacza wypłatę ustalonej kwoty od ręki.

Skup aut – Trójmiasto i okolice

Na co dzień nasza firma Nowocar ma wiele oddziałów na terenie Trójmiasta oraz w jego okolicach. Skup aut Gdynia prowadzony jest w takich miejscach jak:

Obojętnie z jakiej Jesteś miejscowości – wszędzie tam możemy dojechać i wykonać bezpłatną wycenę auta. A jeśli twój samochód nie jest już w stanie dotrzeć do naszego skupu, wówczas my zajmiemy się jego transportem.

Powody, dla których ludzie sprzedają samochody, są różne – zmiana auta na większe lub mniejsze, znudzenie się dotychczasowym modelem, zły stan techniczny itd. Skup aut uszkodzonych i innych może rozwiązać Twój problem pozbycia się używanego samochodu i przyspieszyć możliwość kupna nowego bądź innego modelu czy marki.

Aktualnie na sprzedaż
21 stycznia 2021
VW Touareg

W poszukiwaniu przystępnego cenowo SUV-a, który wzoruje się na luksusowych modelach, warto zwrócić uwagę na Volkswagena Touarega. Model ten, wyprodukowany w 2004 roku, jest oparty konstrukcyjnie na bliźniaczym samochodzie – Porsche Cayenne. W jego budowie zastosowano samonośne nadwozie z niezależnym zawieszeniem wielowahaczowym. Posiada dodatkowo napęd na cztery koła. Volkswagen Touareg I ma wymiary 4754x1928x1726 mm,…

21 stycznia 2021
VW GOLF

Volkswagen Golf zawsze kojarzył się z samochodami popularnymi. Jego VI generacja poprawiała znacznie to, czego brakowało poprzedniemu modelowi, dzięki czemu zdobył m.in. World Car of the Year 2009. Prezentowany VW został wyprodukowany w 2009 roku. Jest to nieco dłuższa wersja Variant o wymiarach 4534 x 1781 x 1504 mm. Pojemny, 505-litrowy (ze złożonymi siedzeniami powiększany…

21 stycznia 2021
VW CADDY 2007

Volkswagen Caddy jest samochodem osobowo-dostawczym (kombivan), idealnym zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dla większej rodziny. Prezentowany model to wersja 2K, będącą 4 drzwiowym furgonem. Bazą konstrukcyjną dla niego jest Golf 5 generacji. Charakteryzuje się wymiarami 4405 x 1802 x 1823 mm. Jego maksymalna ładowność sięga do 805 kilogramów. Auto produkowane jest od 2003 roku,…

Zapraszamy do kontaktu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach obsługi klienta.