Zależy Ci na szybkiej sprzedaży samochodu osobowego, dostawczego, po leasingu bądź stłuczce? Nasza firma oferuję usługi skupu aut za gotówkę w Wejherowie oraz na terenie całego województwa pomorskiego. Jeżeli chcesz sprzedać samochód w korzystnej cenie, skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez formularz online lub odwiedź nasz oddział.

Skup aut w Wejherowie – dlaczego warto nas wybrać?

W naszej firmie pracują rzeczoznawcy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie dokonać wyceny każdego pojazdu. Nie ograniczamy się jedynie do samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony ładowności w dobrym stanie technicznym, które są zarejestrowane w Polsce. Odkupujemy również pojazdy:

  • po poważnym wypadku bądź stłuczce,
  • uszkodzone,
  • „angliki”,
  • po leasingu,
  • bez przeglądu technicznego, ważnego ubezpieczenia OC bądź dowodu rejestracyjnego,
  • dowolnej marki,
  • we wszystkich rocznikach do 2019.

Wybierając nasz skup aut, oszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze, ponieważ załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności. Ponadto gwarantujemy darmową wycenę pojazdu, czytelną umowę kupna-sprzedaży oraz wypłatę gotówki do ręki jeszcze tego samego dnia.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, od godziny 8 do 22, ponieważ wiemy, jak ważna jest mobilność i błyskawiczne działanie.

Jak przebiega procedura skupu samochodów?

W naszym skupie proces odkupu aut możemy podzielić na kilka etapów. Wstępnej wyceny dokonujemy po telefonicznym bądź mailowym zgłoszeniu, na podstawie stanu technicznego pojazdu oraz jego wartości rynkowej. Niezależnie od rocznika samochodu zawsze oferujemy konkurencyjne ceny.

Do 3 godzin od kontaktu oceniamy na żywo wartość przedmiotu odkupu, przedstawiając dokładną kwotę, którą możemy zaoferować Klientowi. Jeżeli nasza propozycja zostanie zaakceptowana, podpisujemy umowę. Aby móc ją zawrzeć, potrzebne będą takie dokumenty jak karta pojazdu, dowód rejestracyjny czy tożsamości sprzedającego.

Skupujemy auta na terenie Wejherowa oraz w jego okolicach, w przypadku niesprawnego pojazdu nie musisz się, więc martwić o jego transport do naszego punktu.