Masz problem ze sprzedażą starego bądź uszkodzonego pojazdu? Skorzystaj z usług naszego skupu aut za gotówkę. Odkupujemy samochody każdej marki w różnym stanie technicznym na terenie Władysławowa oraz całego województwa pomorskiego.

Skup aut we Władysławowie – jakie samochody kupujemy?

W naszym skupie aut zatrudniamy wyłącznie specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy w sposób rzetelny dokonują wyceny pojazdów nie tylko w dobrym stanie technicznym, lecz również uszkodzonych i powypadkowych. Skupujemy motocykle, wózki widłowe oraz samochody dostawcze do 3,5 tony ładowności i osobowe:

  • wszystkich marek,
  • z ubezpieczeniem OC bądź bez niego,
  • zarejestrowane w Polsce i za granicą,
  • nowe lub wieloletnie,
  • po leasingu,
  • z dużym przebiegiem,
  • bez przeglądu technicznego lub dowodu rejestracyjnego,
  • przystosowane do ruchu lewostronnego – „angliki”.

Nasz skup aut gwarancją bezpiecznej transakcji

Klienci decydujący się na skorzystanie z usług naszego skupu, mogą mieć pewność, że transakcja odkupu auta przebiegnie szybko i bezproblemowo. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie, e-mailowo bądź za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie. Już podczas pierwszej rozmowy, oszacujemy wstępnie wartość samochodu, na podstawie jego stanu technicznego i ceny rynkowej. Pełną ofertę natomiast przedstawi nasz rzeczoznawca podczas oględzin pojazdu na żywo.

Jeżeli wybierzesz nasz skup aut, oszczędzisz nie tylko cenny czas, lecz także nerwy związane z poszukiwaniem samodzielnie nabywcy pojazdu. Gwarantujemy atrakcyjne wyceny samochodów nowych, z małym przebiegiem bądź w dobrym stanie technicznym, a także klarowną umowę kupna-sprzedaży.

Ponadto świadczymy usługę odkupowania pojazdów za gotówkę. Co to oznacza? Po podpisaniu umowy z Klientem, przekazujemy pieniądze do ręki. Zakupione samochody odbieramy na własny koszt z każdego miejsca na terenie Władysławowa oraz z jego okolic, w godzinach odpowiadających sprzedającemu. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego do każdego zgłoszenia podchodzimy profesjonalnie, gwarantując bezpieczną transakcję.