FAQ


Skup samochodów za gotówkę — najczęściej zadawane pytania

Jakie auta skupujecie?

Moto Handel skupuje wszystkie auta, niezależnie od ich rocznika, stanu technicznego, przebiegu itp. Wyjątkiem są pojazdy o niejasnej sytuacji prawnej lub właścicielskiej, samochody zajęte przez komornika, auta kradzione, słowem – wszystko w granicach prawa.

Jak wygląda wycena pojazdu?

Oferujemy możliwość wstępnej wyceny auta online, dokonywanej przez naszych specjalistów na bazie danych wpisanych do formularza wyceny przez właściciela samochodu. Następnym etapem jest umówienie spotkania i ostateczna wycena na miejscu u klienta. Każda wycena auta jest bezpłatna i oparta na rzetelnych przesłankach, a więc w stu procentach uczciwa!

Czy firma odkupuje auta powypadkowe?

Oczywiście, skupujemy zarówno auta sprawne, jak i powypadkowe, rozbite czy przeznaczone do kasacji.

Co dzieje się z samochodami sprzedanymi w skupie?

Dalsze losy pojazdów uzależnione są od ich stanu technicznego. Auta przeznaczone do kasacji są złomowane, a samochody powypadkowe kierujemy do warsztatów, gdzie przechodzą niezbędne naprawy. Sprawne samochody oraz części samochodowe sprzedawane są w naszych komisach.

Czy skupujecie auta bez przeglądu i ubezpieczenia?

Oczywiście! Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że auto mogło nie przejść przeglądu lub nie mieć aktualnej polisy OC. Dla nas to nie problem, auto bez przeglądu transportujemy na lawecie.

Czy jeśli nie dojdzie do sprzedaży, klient ponosi jakieś koszty?

Jeśli pomimo wcześniejszych ustaleń, klient nagle zmieni zdanie co do ceny lub zrezygnuje ze sprzedaży auta, nie ponosi żadnych kosztów. Nie pobieramy opłat za wycenę samochodu. Pozostałe sporne kwestie rozstrzygane są zgodnie z kodeksem cywilnym.