Osobowe


Jeśli dysponujesz starym samochodem osobowym i nie wiesz, co masz z nim zrobić, to zachęcamy Cię do kontaktu z Moto Handel Wojciech Nowociński. Nasza firma zajmuje się skupem różnych pojazdów, w tym osobowych, zarówno sprawnych, jak i powypadkowych (także przeznaczonych do kasacji). Interesują nas różne, popularne marki samochodów, takie jak Opel, Audi, Citroen czy Ford.

Najprostszy sposób na pozbycie się starego samochodu

Sprzedajesz auto w okolicach Trójmiasta? U nas znajdziesz najatrakcyjniejszą ofertę. Dokonamy wstępnej wyceny online, a jeśli będziesz zainteresowany dalszą współpracą – przyjedziemy do Ciebie i wykonamy rzetelne i bezpłatne oszacowanie wartości sprzedawanego pojazdu.

To, co z pewnością dla Ciebie będzie istotne, to nie tylko fakt, że szybko pozbędziesz się starego samochodu osobowego – za każde auto płacimy od ręki gotówką. Nie musisz też obawiać się różnych formalności – odkupienie auta w naszym wydaniu odbywa się szybko i z satysfakcją dla obu stron.

Współpracując z nami, szybko pozbędziesz się starego pojazdu, a dodatkowo otrzymasz za nie atrakcyjną sumę.

Skupujemy auta w Pomorskiem

Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni, Lęborku, Tczewie czy Wejherowie? Dla nas nie ma problemu – dojedziemy do Ciebie w każdym mieście województwa pomorskiego i niezależnie, czy Twoje auto osobowe jest po wypadku, czy ma ubezpieczenie – uczciwie je wycenimy, chętnie odkupimy i zajmiemy się transportem na własny koszt. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailem lub przez specjalny formularz, który widnieje na naszej stronie.