Skup aut uszkodzonych


Na ogół wiemy, jak korzystać z nowego i w pełni sprawnego samochodu. Nieco inaczej wygląda jednak sytuacja, gdy posiadamy wyeksploatowany lub uszkodzony pojazd. Często stoi on bezczynnie na parkingu, w garażu lub po prostu na terenie posesji. Nie jest to ani ozdoba, ani żadna inna atrakcja. Poza tym stare auto ma znikomą wartość. Niektórzy właściciele takich „wehikułów”, które lata świetności mają już bezpowrotnie za sobą, snują jeszcze plany, aby coś tu wyklepać, tam pomalować bądź wymienić parę rzeczy. Ale z każdym dniem takie zamiary tracą na aktualności, zapał maleje a stary pojazd jak stał, tak stoi.

Można jednak wybrnąć z tej sytuacji i to zaledwie w kilka godzin. To jak najbardziej możliwe. Wystarczy skontaktować się z naszym skupem aut uszkodzonych, aby szybko dokonać wyceny oraz sprzedaży samochodu. Tak, tak – sprzedaży. Na starych autach można także zarobić, choćby te kilkaset złotych. Nasz skup działa na terenie takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo, Puck i ich najbliższe okolice. Oferta skierowana jest również do właścicieli zużytych samochodów, mieszkających na terenie całego Trójmiasta. Skupujemy nie tylko samochody stare i mocno naruszone przez czas, ale także nieco nowsze modele, które zostały np. znacznie uszkodzone wskutek kolizji drogowej. Jeśli ich naprawa przekracza Państwa możliwości lub z innych względów jest nieopłacalna, proponujemy ich zakup od Państwa za gotówkę.

Pracownicy naszej firmy dojeżdżają do klientów na terenie Gdańska,Gdyni,Rumi,Wejherowa,Pucka lub innych pobliskich miejscowości i na miejscu dokonują oględzin samochodu oraz jego wyceny. Wstępną wycenę mogą Państwo także zlecić nam poprzez tę stronę. Co istotne, sama wycena jest bezpłatna. Zależy nam na Państwa wygodzie i zaoszczędzeniu czasu. Być może problem z zalegającym starym autem rozwiążą Państwo w niecały dzień. To całkiem realne, czy wręcz wskazane. Przyjedziemy, obejrzymy, wycenimy i odkupimy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli niesprawnych czy starych samochodów z rejonu gdańskiego.