Powypadkowe


Masz samochód po stłuczce lub po poważnym wypadku, z którym nie wiesz, co zrobić? Zniszczone pojazdy często stanowią duży problem dla ich właścicieli. Rzadko kiedy ktoś decyduje się na ich odkup za korzystną cenę, a sprzedaż na złom bywa czasem mało opłacalna. Co więc zrobić, aby nie być stratnym?

Wystarczy zgłosić się do firmy Moto Handel Wojciech Nowociński. Zajmujemy się bowiem skupem najróżniejszych aut – niezależnie, czy są sprawne, czy nie. Interesują nas też pojazdy, które są po wypadkach, nawet jeśli miały być przeznaczone do kasacji.

Sprzedaj powypadkowy samochód za korzystną cenę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym obciążeniem jest zniszczony pojazd. Nie tylko zajmuje przestrzeń, ale z każdym dniem traci również na wartości. Dlatego też ważne jest, aby sprzedać je jak najszybciej.

U nas z kolei znajdziesz minimum formalności, a także najkorzystniejsze ceny – wstępne oszacowanie wartości pojazdu może odbyć się już przez internet. Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania z nami – pracownik firmy przyjedzie do Ciebie i dokona realnej, a przy tym uczciwej wyceny zniszczonego samochodu. Jeśli będziesz zainteresowany proponowaną kwotą, dostaniesz ją od ręki w gotówce, a my zajmiemy się całą resztą.

Odkupimy auta powypadkowe w Pomorskiem

Pracownicy naszej firmy dojeżdżają do każdego miasta województwa pomorskiego. Możemy podjechać do Pruszcza Gdańskiego, Pucka, Sopotu czy Władysławowa. Na miejscu zaproponujemy najkorzystniejszą stawkę i płatność w gotówce. Dzięki temu nie musisz martwić się o nic więcej – ani o transport samochodu, ani o formalności.

Jeśli więc chcesz się pozbyć samochodu po wypadku, to zgłoś się do nas!