Powypadkowe

Masz samochód po stłuczce lub po poważnym wypadku, z którym nie wiesz, co zrobić? Zniszczone pojazdy często stanowią duży problem dla ich właścicieli. Rzadko kiedy ktoś decyduje się na ich odkup za korzystną cenę, a sprzedaż na złom bywa czasem mało opłacalna. Co więc zrobić, aby nie być stratnym?

Wystarczy zgłosić się do firmy Moto Handel Wojciech Nowociński. Zajmujemy się bowiem skupem najróżniejszych aut – niezależnie, czy są sprawne, czy nie. Interesują nas też pojazdy, które są po wypadkach, nawet jeśli miały być przeznaczone do kasacji.

Sprzedaj powypadkowy samochód za korzystną cenę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym obciążeniem jest zniszczony pojazd. Nie tylko zajmuje przestrzeń, ale z każdym dniem traci również na wartości. Dlatego też ważne jest, aby sprzedać je jak najszybciej.

U nas z kolei znajdziesz minimum formalności, a także najkorzystniejsze ceny – wstępne oszacowanie wartości pojazdu może odbyć się już przez internet. Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania z nami – pracownik firmy przyjedzie do Ciebie i dokona realnej, a przy tym uczciwej wyceny zniszczonego samochodu. Jeśli będziesz zainteresowany proponowaną kwotą, dostaniesz ją od ręki w gotówce, a my zajmiemy się całą resztą.

Odkupimy auta powypadkowe w Pomorskiem

Pracownicy naszej firmy dojeżdżają do każdego miasta województwa pomorskiego. Możemy podjechać do Pruszcza Gdańskiego, Pucka, Sopotu czy Władysławowa. Na miejscu zaproponujemy najkorzystniejszą stawkę i płatność w gotówce. Dzięki temu nie musisz martwić się o nic więcej – ani o transport samochodu, ani o formalności.

Jeśli więc chcesz się pozbyć samochodu po wypadku, to zgłoś się do nas!

Aktualnie na sprzedaż
21 stycznia 2021
VW Touareg

W poszukiwaniu przystępnego cenowo SUV-a, który wzoruje się na luksusowych modelach, warto zwrócić uwagę na Volkswagena Touarega. Model ten, wyprodukowany w 2004 roku, jest oparty konstrukcyjnie na bliźniaczym samochodzie – Porsche Cayenne. W jego budowie zastosowano samonośne nadwozie z niezależnym zawieszeniem wielowahaczowym. Posiada dodatkowo napęd na cztery koła. Volkswagen Touareg I ma wymiary 4754x1928x1726 mm,…

21 stycznia 2021
VW GOLF

Volkswagen Golf zawsze kojarzył się z samochodami popularnymi. Jego VI generacja poprawiała znacznie to, czego brakowało poprzedniemu modelowi, dzięki czemu zdobył m.in. World Car of the Year 2009. Prezentowany VW został wyprodukowany w 2009 roku. Jest to nieco dłuższa wersja Variant o wymiarach 4534 x 1781 x 1504 mm. Pojemny, 505-litrowy (ze złożonymi siedzeniami powiększany…

21 stycznia 2021
VW CADDY 2007

Volkswagen Caddy jest samochodem osobowo-dostawczym (kombivan), idealnym zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dla większej rodziny. Prezentowany model to wersja 2K, będącą 4 drzwiowym furgonem. Bazą konstrukcyjną dla niego jest Golf 5 generacji. Charakteryzuje się wymiarami 4405 x 1802 x 1823 mm. Jego maksymalna ładowność sięga do 805 kilogramów. Auto produkowane jest od 2003 roku,…

Zapraszamy do kontaktu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach obsługi klienta.