Skup aut dostawczych

Stare auto dostawcze zalega na Twoim podwórku lub parkingu Twojej firmy? Nie musisz już teraz szukać nabywców przez internet! Możesz pozbyć się go szybko i za atrakcyjną kwotę, sprzedając go do naszego skupu aut. Chętnie odkupimy każdy samochód dostawczy – niezależnie, czy jest sprawny, czy po wypadku, czy do kasacji. Interesują nas również samochody z, jak i bez ubezpieczenia.

Dlaczego warto postawić na nasz skup?

Nasza firma ma wiele lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie rzetelnie i uczciwie wycenić każdy pojazd, także dostawczy, i zaproponować jego dotychczasowemu właścicielowi atrakcyjną stawkę.

Współpraca z nami jest szybka i prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem – telefonicznie, mailowo lub przez formularz – już na tym etapie, kiedy podasz wszystkie dane sprzedawanego samochodu, możemy dokonać wstępnej wyceny online. Na umówionym spotkaniu zaś dokładnie oszacujemy wartość samochodu dostawczego – i to bezpłatnie.

Atutem firmy Moto Handel Wojciech Nowociński jest niewątpliwie zapłata gotówką do ręki. Dzięki temu szybko pozbywasz się dostawczaka, który zajmuje miejsce w Twojej firmie czy garażu, otrzymując adekwatne do jego rzeczywistej wartości wynagrodzenie.

Interesuje nas każde auto, o ile jego sytuacja prawna jest jasna.

Działamy na obszarze województwa pomorskiego

Niezależnie, czy auto, które chcesz sprzedać, znajduje się w Rumi, Wejherowie czy Gdańsku – przyjedziemy do Ciebie, odkupimy je, płacąc gotówką i odbierzemy je na własny koszt.

Nie czekaj więc – skontaktuj się z naszą firmą i pozbądź się starego samochodu dostawczego.

Aktualnie na sprzedaż
21 stycznia 2021
VW Touareg

W poszukiwaniu przystępnego cenowo SUV-a, który wzoruje się na luksusowych modelach, warto zwrócić uwagę na Volkswagena Touarega. Model ten, wyprodukowany w 2004 roku, jest oparty konstrukcyjnie na bliźniaczym samochodzie – Porsche Cayenne. W jego budowie zastosowano samonośne nadwozie z niezależnym zawieszeniem wielowahaczowym. Posiada dodatkowo napęd na cztery koła. Volkswagen Touareg I ma wymiary 4754x1928x1726 mm,…

21 stycznia 2021
VW GOLF

Volkswagen Golf zawsze kojarzył się z samochodami popularnymi. Jego VI generacja poprawiała znacznie to, czego brakowało poprzedniemu modelowi, dzięki czemu zdobył m.in. World Car of the Year 2009. Prezentowany VW został wyprodukowany w 2009 roku. Jest to nieco dłuższa wersja Variant o wymiarach 4534 x 1781 x 1504 mm. Pojemny, 505-litrowy (ze złożonymi siedzeniami powiększany…

21 stycznia 2021
VW CADDY 2007

Volkswagen Caddy jest samochodem osobowo-dostawczym (kombivan), idealnym zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dla większej rodziny. Prezentowany model to wersja 2K, będącą 4 drzwiowym furgonem. Bazą konstrukcyjną dla niego jest Golf 5 generacji. Charakteryzuje się wymiarami 4405 x 1802 x 1823 mm. Jego maksymalna ładowność sięga do 805 kilogramów. Auto produkowane jest od 2003 roku,…

Zapraszamy do kontaktu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach obsługi klienta.