Dostawcze


Stare auto dostawcze zalega na Twoim podwórku lub parkingu Twojej firmy? Nie musisz już teraz szukać nabywców przez internet! Możesz pozbyć się go szybko i za atrakcyjną kwotę, sprzedając go do naszego skupu aut. Chętnie odkupimy każdy samochód dostawczy – niezależnie, czy jest sprawny, czy po wypadku, czy do kasacji. Interesują nas również samochody z, jak i bez ubezpieczenia.

Dlaczego warto postawić na nasz skup?

Nasza firma ma wiele lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie rzetelnie i uczciwie wycenić każdy pojazd, także dostawczy, i zaproponować jego dotychczasowemu właścicielowi atrakcyjną stawkę.

Współpraca z nami jest szybka i prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem – telefonicznie, mailowo lub przez formularz – już na tym etapie, kiedy podasz wszystkie dane sprzedawanego samochodu, możemy dokonać wstępnej wyceny online. Na umówionym spotkaniu zaś dokładnie oszacujemy wartość samochodu dostawczego – i to bezpłatnie.

Atutem firmy Moto Handel Wojciech Nowociński jest niewątpliwie zapłata gotówką do ręki. Dzięki temu szybko pozbywasz się dostawczaka, który zajmuje miejsce w Twojej firmie czy garażu, otrzymując adekwatne do jego rzeczywistej wartości wynagrodzenie.

Interesuje nas każde auto, o ile jego sytuacja prawna jest jasna.

Działamy na obszarze województwa pomorskiego

Niezależnie, czy auto, które chcesz sprzedać, znajduje się w Rumi, Wejherowie czy Gdańsku – przyjedziemy do Ciebie, odkupimy je, płacąc gotówką i odbierzemy je na własny koszt.

Nie czekaj więc – skontaktuj się z naszą firmą i pozbądź się starego samochodu dostawczego.