Poleasingowe


Auta po leasingu często kojarzą się z mocno wyeksploatowanymi pojazdami. W rzeczywistości jednak często są to sprawne samochody, które wciąż mogą cieszyć nowych właścicieli. Niezależnie, czy jesteś leasingodawcą, który został z niepotrzebnym samochodem czy też leasingobiorcą, który pod koniec umowy odkupił auto od partnera biznesowego, a teraz chce go zbyć – jesteśmy zainteresowani jego odkupem!

Nasz skup samochodów działa na Pomorzu od lat, zajmując się nabywaniem używanych samochodów, w tym też egzemplarzy, które były brane w leasing. Gwarantujemy dobre ceny i błyskawiczną realizację transakcji.

Dlaczego warto na nas postawić?

Głównym wyznacznikiem działalności firmy Moto Handel Wojciech Nowociński jest zadowolenie klienta. To zaś jest zagwarantowane dzięki naszej szybkości i fachowości w obsłudze. Stawiamy bowiem na to, aby sprzedający uzyskał rzeczywistą i uczciwą wycenę swojego pojazdu, a po akceptacji naszej propozycji – zapłatę w gotówce. Co więcej, dbamy również o to, by cała procedura odbywa się z minimum formalności.

Działamy na obszarze całego województwa pomorskiego, docierając do takich miast, jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Lębork czy Tczew.

Jak wygląda współpraca z nami?

Wstępnego oszacowania wartości pojazdu możemy dokonać już przy pierwszym kontakcie – przez formularz, który jest dostępny na stronie internetowej. W następnej kolejności umawiamy się z klientem na spotkanie, gdzie precyzyjnie i uczciwie wycenimy wartość samochodu, a następnie zaproponujemy najkorzystniejszą stawkę. Po wypłaceniu ustalonej kwoty w gotówce odbieramy samochód na własny koszt.

Jeśli więc masz na zbyciu samochód poleasingowy, który chcesz sprzedać – zgłoś się do nas!